UV-FAN

Laen...

Suure jõudlusega professionaalsed UV-C tehnoloogiaga varustatud õhupuhastid

UV-FAN

UV FAN on õhupuhastusseade, mis koosneb vormipressitud alumiiniumkorposest, mis on kaetud epoksiidpulbriga, ja esikaanest, millel on väikesed augud, mis võimaldavad õhu sisenemist ja väljumist mõlemast otsast.
Vaikne sisemine ventilaator tõmbab õhku ruumist bakteritsiidse kasti sisse, et seda puhastada mikroobidest ja keemilistest saasteainetest.
Bakteritsiidne kast sisaldab UV-C lampe ja kast on valmistatud peegelpoleeritud alumiiniumist, et parandada lampide bakteritdiidset võimekust peegeldamise abil. Õhku desinfitseeritakse lampide abil ja puhas õhk juhitakse taas keskkonda ilma saasteaineteta.
Karbi sisse saab TIOX-filtrit paigutada (valikuline); lõhend Tiox tähistab nanostruktureeritud titaandioksiidi, see on bakteritsiidsete reaktsioonide võimas fotokatalüsaator, mis võimaldab lagundada orgaanilisi ja anorganilisi saastaineid ning patogeensete mikroorganismide membraane.
Mudelid 55P ja 95HP võimaldavad kasutada ka ionisaatorit, mis tekitab kasulikke negatiivseid ioone, mis omakorda parandavad märkimisväärselt inimkeha erinevate organite funktsioone.
Õhu ionisatsioon on suurepärane viis sadestada selliseid mikroskoopilisi saasteosakesi nagu PM10, ja samal ajal taastada õhu "elujõudu", mida meie keha igapäevaelus vajab.
UV-C-kiired võivad ärritada nahka ja silmi sellepärast tuleb vältida otsest lampide kiirgust. UV-FAN-i abil saab õhku puhastada 24 tundi ööpäevas, kuna UV-C-kiirgus on seadmes täielikult piiritletud, tagades sellega inimeste täieliku ohutuse.
UV-FAN-il on olemas spetsiaalne luuk, mis võimaldab lampide töötamist visuaalselt kontrollida.

UV-FAN

  • Osoonivaba, ülitõhus, selektiivne UV-C toru (lainepikkus 253,7 nm), puhas kvarts.
  • Bakteritsiidne sisemine karp peegelsileadst alumiiniumist.
  • Korpus on valmistatud epoksiidpulbiga värvitud ja lakitud alumiiniumist.
  • Spetsiaalne elektrooniline liiteseadis UV-C lampide jaoks.
  • Katkematu töö võimalus 24 tundi järjest; kasutamine inimeste juuresolekul.
  • Võimsad UV-C lambid.
  • Kõigi kasutatud materjalide vastupidavust ultraviolettkiirgusele on kontrollitud.
  • TiO2-filter orgaaniliste ja anorgaaniliste saasteainete eemaldamiseks (valikuline)
  • Luugid lampide töö kontrollimiseks.

Funktsioonid ja tulemused

UV-FAN-seeria õhupuhastites kasutatakse bakteritsiidsete UV-C lampide omadusibakterite ja viiruste eemaldamiseks õmbritsevast õhust, selleks kasutatakse lampe, mille emissiooni piik on 235,7 nm. Sellel tehnoloogial on tugev bakteritsiidne toime kõigi õhus leiduvate mikroorganismide vastu, sealhulgas linnugripiviiruse H5N1, SARS, gripp, herpes, sellised bakterid nagu Legionella pneumofila, TBC, samuti siia kuuluvad hallitusseened, pärmseened ja muude seened. Kahjulike mikroelementide vähenemise protsent igal õhu läbi bakteritsiidse kapi möödumisel kõigub 99,99%-st bakterite pihul 99%-ni viiruste korral. UV-FAN-i saab kasutada ööpäevaringselt, kainimeste juuresolekul, tänu optilistele labürintidele, mis hoiavad UV-C kiirgust seadme sees, seda on mugav kasutada vaiksele ventilaatorile ja madalale energiatarbimisele. Pideva töötamise võimalus võimaldab viia läbi nn „õhupesu“, vähendades järk-järgult kahjulike mikroelementide kontsentratsiooni õhus kuni see langeb madalama tasemeni. Mudel UV-FAN ... BD on vasrustatud integreeritud välise UV-C-lambiga, mis lisaks õhupuhastusfunktsioonile inimeste juuresolekul (töö- või ööpäevarežiimis), võimaldab kasutada ka välist UV-lampi.

UV-FAN

UV-FAN

Integreeritud UV-C lamp on mõeldud õhu ja ümbritsevate pindade sügavaks desinfitseerimiseks otsese kiirgusega tööajaväliselt või ööajal, vahetult enne töötajate saabumist ruumidesse.
Lüliteid saab eraldi juhtida taimeri abil.
Väline lamp võib tarnida UVLON-PIPE kaitsega, klaaskilduse mahakukkumise ärahoidmiseks toru purunemise korral.
Tänu väikesele suurusele ja disainile UV FAN-ist on saanud universaalne õhupuhasti, mida kasutatakse sellistes kohtades nagu haiglad, ooteruumid, patsientide ruumid, sünnitusosakonnad, meditsiini- ja hambakliinikud, laborid, kirurgilised osakonnad jne.
UV-FAN-i saab kasutada ka toiduainete tootmisel ja pakendamisel, kus hallitus ja bakterid eemaldatakse õhust, võimaldades säilitada tooteid kauem ja tervislikumalt, aga ka toitlustussektoris (üldkasutatavad ruumid) ning kõigis keskkondades, kus peab hoidma õhku puhtana.

UV-FAN

UV-FAN

Seadme toimimine

Seade töötab suletud tsüklis, st eraldab ümbritsevast keskkonnast õhku, töötleb ja steriliseerib seda ning seejärel saadab välja. Õhu puhastamine hõlmab järgmisi etappe:
1. FAAS - õhu sissetõmbamine välisruumist eriti ülivaikse ventilaatori kaudu (mehaaniline filter).
2. FAAS - seejärel liigub õhk bakteritsiidsekambri sisse, kus kõrge intensiivsusega kvartstoru hävitab ära kõik mikroorganismid (nt viirused, bakterid, hallitusseened). Selle kambri pind on peegelsile, mis võimendab ultraviolettkiirgust, ja see sisaldab õhu sisse-ja väljalaskekohtades astmelisi liiste (optilisi labürinte) ultraviolettkiirete blokeerimiseks.
3. FAAS - puhastatud õhk suundub ruumi tagasi. Õhus olevad mikroorganismid elimineeritakse järk-järgult tänu õhu pidevale tsirkuleerimisele ruumist seadmesse ja seadmest tagasi ruumi.

UV-FAN

UV-FAN

Kasu ja eelised

FÜÜSILINE MÕJU JA KESKKONNAKAITSE

UV-C-kiirgusega töötlemine on puhtalt füüsiline protsess, mis toob alati ühte ja sama tulemuse ja võimaluse. Pigem hõlmavad paljud keemilise töötlemise meetodid keskkonnale ohtlike toodete kasutamist, mis raskendab biolagunemist ning esineb toiduainete saastumise oht. Peale selle võib kemikaalide kasutamisel tekkida nende suhtes resistentne mikroobivorm, mis võib põhjustada ohtu inimeste tervisele.

TÄIELIK OHUTUS

Ultraviolettkiired jäävad ohutult seadme sisse ja ei pääse välapoole sisse- ja väljapääsu juures asuva valgust neelava optilise labürindi tõttu. Seega saab õhku puhastada operaatorite ja teiste inimeste juuresolekul, isegi kui nad toovad ruumi palju baktereid ja mikroobe riietega, hingamise ja higi eraldamise kaudu.

PARIMA KVALITEEDIGA ÕHK

Seda süsteemi saab jätta sisse lülituna ilma vastunäidistusteta. -kahjulike mikroorganismide kontsentratsioon keskkonnas hoitakse seega pidevalt madalana ja siseõhu kvaliteeti (IAQ) parandatakse vastavalt WHO (Maailma Tervise Organisatsioon) ettekirjutustele ja soovitustele.

PRAKTILISUS JA SÄÄSTLIKKUS

Toode on kasutamiseks valmis. Tehniline hooldus on minimaalne ning nii energiatarbimise kui ka remonditööde kulud on madalad.
AINULT MUDELI UV-FAN-M2/...- BD puhul:

SÜGAV JA PIDEV DESINFITSEERIMINE

Selle seadme välist lampi saab pidevalt sisse lülitada ilma inimeste juuresolekuta (st öösel 2-3 tunniks). Õhu, seadmete ja kõigi ruumis sisalduva desinfitseerimine võimaldab alustada tööpäeva ideaalsetes hügieenitingimustes. Sel viisil hoitakse kahjulike mikroorganismide kontsentratsiooni ühes kohas pidevalt madalana.

UV-FAN

Lisavõimalused

TIOX® FILTER
UV-FAN-M…/…-TX
Keskkonna õhusaaste vähendamist võib saavutada, kasutades looduslikku reaktsiooni, mida nimetatakse fotokatalüüsiks.
Seda protsessi realiseerib fotokatalüsaator (TiOx®), mis oksüdeerib ja seejärel lagundab saasteaineid. TiOx® aktiveeritakse päikese ultraviolettkiirguse (UV-kiirguse) või kunstliku kiirguseallika kiirguse, näiteks kõrge emissiooniga UV-C lampide, toimel; UV-C lambid on paigutatud UV-FAN seadme sisse. Nanostruktureeritud titaandioksiid (TiO₂) on aktiivne ingredient ja TiOx® komponent. Nanostruktureeritud materjalina, mis kujutab endast umbes miljardiku meetri suuruste osakeste geeli, TiOx® on suure vahetuspinnaga ja sellepärast suurepärane fotokatalüsaator, mis suudab lagundada orgaanilisi ja anorgaanilisi saasteaineid, nagu VOCs (LOÜ – lenduvad orgaanilised ühendid) ja NOx (lämmastikoksiid), mis tekivad inimtegevuse tulemusel. Fotokatalüüsi toimel muutuvad saasteained sooladeks (naatrium- ja kaltsiumnitraat) ja süsinikdioksiidiks (CO₂). Samuti omab TiOx®, tänu osakeste killustatusele, retsepteerivaid omadusi, mille tõttu suudab oksüdeerida või lagundada bakterirakke ultraviolettvalguse toimel, takistades sellega bakterite arvu kasvu. Lõpuks pärsib see halbade lõhnade teket, lagundades mürgiseid gaase ja halva lõhnagalisi ühendeid, mis on ebameeldivate nähtuste allikaks ja võivad põhjustada ebamugavusi sisekeskkonnas elavatele inimestele. Halvalõhnalised ained nagu ammoniaak, väävel ja väävliühendid on anaeroobse käärimise indikaatoriks.

UV-FAN

UV-FAN

TUNNILOENDUR

t UV-FAN …/…-H
t UV-FAN …/…BD…-2H
Tunniloendur on saadaval nõudmisel; see on mudelist sõltuvalt paigaldatud seadme ühele küljele, vasakule või paremale.
Tundide loenduri näitu ei saa nullida, vältimaks juhuslikke kustutusi. Igal UV FAN ... / ...- BD seeria seadmel on kaks tunni loendurit (vasakul küljel): esimene (asub alumises osas) viitab välistorule ja teine (asub ülemises osas) sisetorudele.

KAUGJUHTIMISPULT

t UV-FAN .../…-Rc
t UV-FAN M.../...-BD-Rc2
Kaugjuhtimispult kasutatakse seadme sisselülitamiseks ilma korpuse lülitit puudutamata.

UVLON PIPE

t UV-FAN M../… -P / -QP
UVLON PIPE on UV-lampide kaitseümbris. Purunemise korral kogub see lampide klaasitükke. See spetsiaalne plastikust ümbris on läbipaistev ja vastupidav UV-C-kiirgusele, purunemistele, kulumisele ja igat tüüpi kemikaalidele. FDA sertifikaat (Тoidu- ja ravimiamet,USA).

LISAVÕIMALUSED

pdf
(Suurus: 775.7 KB) Downloads: 650
UV-FAN-EST