UV-DIRECT

Laen...

UV-C bakterivastane seade otseseks desinfitseerimiseks kiiritamise teel

UV-DIRECT

UV- UV-DIRECT .... H-NX seeria sisaldab UV-C toru, mis on paigutatud oostevabast terasest korpusesse poleeritud alumiiniumekraaniga võimsuse suurendamiseks; ekraan aitab peegeldada õiges suunas ka UV-C kiirguse osa, mis oleks võinud ilma ekraanita hajutatud vales suunas. UV-C torud, mille maksimaalne emissioon on 235,7 nm. (nanomeetrid), omavad tugevat bakteritsiidset toimet kõikidele mikroorganismidele, sh seened, bakterid ja viirused.

On kahte tüüpi mudeleid:

1) UV-DIRECT ...H-NX: korpusesse on paigaldatud AISI 304 roostevabast terasest karp, mille sees on veekindel plastkanal, mis sisaldab elektroonilist toiteallikat, kaitseastmega IP 55 ja topeltisolatsiooniga (CLASS II).

2) UV-DIRECT ...H-NX4: Korpus on tehtud AISI 304 roostevabast terasest, mille sees asub elektrooniline toiteallikas; Vajalik on IP 40 kaitseaste ja maandus.
UV-C toru saab kaitsta ka AISI 304 roostevabast terasest võrega (valikuline). Seade on komplektis 2x1 (3x1) mmq kaabliga, ilma toitepistikuta.

  • Väga efektiivse valgustusega valikuline UV lamp (lainepikkusel 253,7 nm).
  • ASI 304 roostevabast terasest korpus.
  • Kõigi kasutatud materjalide vastupidavust ultraviolettkiirgusele on kontrollitud.
  • Varustatud UV C lampidele mõeldud elektrooniliste liiteseadistega.
  • Reflektor on eriti puhtast eredast alumiiniumist.
  • Valgustoru otsene kaitse roostevabast terasest võrega.
  • CE märk (LVD EMC MD RoHS).

Rakendused ja tulemused

UV-DIRECT sarja seadmeid saab paigaldada mis tahes keskkonda pindade ja õhu puhastamiseks, sealhulgas traditsiooniliste puhastusvahenditega raskesti ligipääsetava pinna sügavaks desinfitseerimiseks. Lambi sisselülitamisel ultraviolettkiirte toimel väheneb õhus ja pindadel mikroobide kahjulike mikroorganismide hulk märkimisväärselt. Näiteks 8 minuti pärast 3 m kaugusel seadmest väheneb Bacillus, Coli, Clostridium, Legionella, Vibrio, Salmonella, Pseudomonas, Staphylococcus, Streptococcus bakterite hulk 99%. Tänu looduslikule õhuringlusele isegi varjatud kohtades olevad mikroobid liikuvad UV-kiirte piirkonda ja nende üldine kontsentratsioon väheneb järk-järgult.

UV-DIRECT

UV-DIRECT

Kasutamine

Kasutamine on lubatud ainult personali juuresolekuta või kui see asub vastavalt ettevalmistatud aladel.
Seade peab olema sisse lülitatud 2 - 3 tundi töövälisel ajal; näiteks saate programmeerida seadet tööle 2-3 tundi enne töötajate saabumist, et võimaldada neile siseneda äsja desinfitseeritud alale.
Seadme tööd saab juhtida ka vastavate toiteallikate abil, mis eriti mitme seadmete paigaldamise puhul saavad juhtida muid toiminguid, näiteks:
• Tööaeg; Töötamise aega saate reguleerida taimeriga.
• Reageerimine liikumisele; personali sisenemisel lülitab turvasüsteem lambid välja.
• Kaug- ja kohalik alarm juhul, kui üks või mitu toru on lahti ühendatud või kulunud, süttib esipaneeli indikaator ja saate kontakti abil rikkest teada anda.
• Loendur torude õigeaegseks vahetamiseks.

UV-DIRECT

Kasu ja eelised

SÜGAV JA PIDEV DESINFITSEERIMINE

Seda seadet saab sisse lülitada ilma inimeste juuresolekuta (näiteks ööseks 2-3 tunniks). Õhu, seadmete ja siseruumides asuvate esemete puhastamine võimaldab teil alustada tööpäeva ideaalsetes hügieenilistes tingimustes. Seega hoitakse mikroobse koormuse taset ühes ruumis pidevalt madalana.

FÜÜSILINE MÕJUD JA KESKKONNAKAITSE

Töötlemine ultraviolettkiirtega on oma olemuselt puhtfüüsiline, võimaldades töötlemist alati teostada sama tõhususega; õhus pole ultraviolettkiirte üledoosi ohtu. Paljud keemilised puhastusmeetodid hõlmavad ohtlike ja raskesti biolagunevate toodete kasutamist, mis kujutavad endast ohtu inimeste tervisele; lisaks võib keemiliste toodete kasutamine erinevalt ultraviolettkiirtest põhjustada resistentsete mikroobsete vormide teket.

UV-DIRECT

UV-DIRECT

PRAKTILISUS JA SÄÄSTLIKKUS

Seade on kasutamiseks valmis. Nii energiatarbimiskulud kui ka hooldusekulud on minimaalsed.

KOHENE TOIME

Tõhus puhastus (bakterite vähenemine 99,9%) võtab vaid mõne minuti.

EI TEKITA KEEMILISI/FÜÜSILISI MUUDATUSI

Töötlemine on külm ja kuiv; ei põhjusta toidus ei organoleptilisi ega kvalitatiivseid muutusi.

PUUDUB PURUNENUD KLAASI OHT

Tänu spetsiaalsele UVLON®-kaitsele ei tekita UVC- torude purunenud klaasikildud ohtu.

pdf
(Suurus: 711.5 KB) Downloads: 515
UV-DIRECT-NX-EST